szybki kontakt: 71 312-15-10

stomatologia estetyczna

> O-nas

O nas

 stomatologia trzebnica

 

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego KACZMARZYK.EU Stomatologia Rodzinna!

 

Nasz gabinet stomatologiczny istnieje od 1988 roku. Wcześniej mieścił się w Trzebnicy przy ulicy Prusickiej 1. Dzięki wieloletniej opiece stomatologicznej jaką obdarzyliśmy naszych pierwszych pacjentów, dziś dbamy o uśmiech ich dzieci i wnuków.

Nasza praktyka to nie tylko dobrze wyposażony gabinet, umożliwiający wykonywanie nowych metod leczenia, ale także, komfortowe, klimatyzowane wnętrze. Jednocześnie wiemy, że sam sprzęt to nie wszystko. Dlatego uczestniczymy w licznych podyplomowych szkoleniach oraz kursach, by móc świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Aby zapewnić komfort naszym pacjentom, dokładamy wielu starań, by wizyta w naszym gabinecie przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze.

 • Dla wygody pacjentów posiadamy nowoczesny program stomatologiczny z funkcją  powiadamiania wiadomością sms o zbliżającej się wizycie. 
  Dodatkowo gabinet wyposażony jest w nowoczesne unity stomatologiczne.
 • Aparat punktowy Rtg     
  Wykonywanie zdjęć wewnątrzustnych o doskonałej jakości przy jednoczesnym zminimalizowaniu dawki promieniowania.
 • Aparat RTG stomatologiczny do wykonywania zdjęć panoramicznych (całego uzębienia) i cefalometrii (niezbędne min. do diagnostyki ortodontycznej)
 • Elektroniczny endometr
  Służy do pomiaru długości kanału korzeniowego. Znając dokładną długość      kanału, leczenie endodontyczne jest   skuteczniejsze (unikanie powikłań takich jak niedopełnienie lub przepełnienie kanału).
 • Profesjonalna piaskarka stomatologiczna
  Bezbolesne i skuteczne usuwanie osadu nazębnego, za pomocą delikatnego piasku aplikowanego pod ciśnieniem z dyszy urządzenia.
 • Nowoczesna karpula (strzykawka) do aplikowania znieczuleń śródwięzadłowych.
  Możliwość płynnego podawania dawki preparatu, dzięki czemu zabieg znieczulający jest praktycznie bezbolesny.
 • Posiadamy także w naszej ofercie znieczulenia bezigłowe.

Wybór naszej placówki to przede wszystkim krok w stronę nowoczesności. Oferujemy Państwu najwyższej klasy, bogate wyposażenie oraz wyspecjalizowany zespół profesjonalistów, gotowych zająć się niemal każdym problemem. Stomatologia Rodzinna Kaczmarzyk prowadzi działalność w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

 

Gabinet

 

stomatologia zachowawcza trzebnica
stomatologia estetyczna trzebnica
stomatologia dziecięca trzebnica
protetyka trzebnica
chirurgia trzebnica
ortodoncja trzebnica

 

Nasz zespół

 

lek. stom. Zofia Wierzba - Kaczmarzyk absolwenta Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła specjalizację I stopnia z stomatologii ogólnej. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzi od 1988r. (ul. Prusicka 1, Trzebnica - do 2014 roku). Panią doktor cechuje niezastąpione wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w stomatologii zachowawczej jak i protetycznej. Zdobyła ogromne zaufanie wśród swych pierwszych pacjentów i dziś leczy ich kolejne pokolenia.

lek. stom. Bartłomiej Kaczmarzyk studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w 2005r. Pracował w klinikach we Wrocławiu. Od 2007 swoje życie zawodowe związał z Trzebnicą. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz protetyce. Uczestniczy w wielu kursach oraz konferencjach implantologicznych. Doktor Bartłomiej bardzo lubi wyzwania, zawsze stara się znaleźć rozwiązania najlepsze dla pacjenta.

lek. stom. Anna Kaczmarzyk absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyła w prywatnych praktykach we Wrocławiu. Jako mama dójki dzieci ma znakomite podejście do małych pacjentów. Dokłada wszelkich starań, aby wizyty dzieci przebiegały bezstresowo i miały charakter zabawy. Ponadto specjalizuje się w zakresie leczenia zachowawczego i endodontycznego.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.